Skupne govorilne ure v oktobru

Spoštovani starši,

četrtek, 10. 10. 2024, bodo prve skupne govorilne ure v tem šolskem letu. Potekale bodo od 17.30 do 19.00 v šoli. Na skupne govorilne ure se lahko prijavite preko spletne aplikacije MS BOOKINGS, ki je dostopna na spletni strani šole http://www.osdravlje.si/govorilne-ure/. Tam so tudi navodila za dostop.

Če se boste prijavili, a se govorilnih ur ne boste mogli udeležiti, prosim, da se odjavite in omogočite prijavo drugim staršem.

V kolikor boste imeli težave s prijavo na govorilne ure preko aplikacije, se obrnite na  razrednika ali računalničarko Barbaro Eržen.

Izjemoma se lahko na popoldanske govorilne ure prijavite tudi preko elektronske pošte učitelja, a bodo imeli prednost starši, ki se bodo prijavili preko aplikacije. Elektronske naslove najdete na naši spletni strani.

Vabljeni, da se govorilnih ur udeležite in se pogovorite z razrednikom ali učiteljem posameznega predmeta.

Lep pozdrav,

dr. Lucija Željko,

Morda vam bo všeč tudi...