Skoči na glavno vsebino

Pozdrav iz Rakovega Škocjana

Zadnji dan smo iskali živalske sledi. Preverili smo, kaj je posnela kamera. Pri pregledu posnetkov, smo presenečeni zagledali medveda. V drugem delu smo v naravi ustvarjali slike življenja in pri tem krepili različne socialne veščine. Sedaj nas čaka le še kosilo in odhod domov.

Četrti dan smo se po jutranji orientacijski nalogi podali na adrenalinski spust. Popoldan smo postali oblikovalci narodnih parkov, slaščičarji najboljših buhtljev, ob večernem ognju pa se prelevili v žar mojstre.

Tretji dan smo se sprehodili do razgledišča Cerkniškega jezera. V popoldanskih aktivnostih smo doživeli gozd malce drugače. Uporabili smo namreč le tip, vonj in sluh.
V roke pa smo prijeli tudi prave loke in se naučili novih lokostrelskih veščin. Dan smo zaključili s športnimi igrami.

Drugi dan smo si ogledali kar nekaj jam, do katerih smo prišli po strmih poteh. V popoldanskem času smo se povezovali skozi socialne igre in pri tem spoznavali sebe, kakor tudi drug drugega.

Ponoči so nas obiskovale živali (vir: CŠOD Rak, Rakov Škocjan):

 

 

(Visited 368 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Orodna vrstica za dostopnost