Informacije za starše o novem dostopu do programa LoPolis PRO

Spoštovani starši/skrbniki

obveščamo vas o novostih in izboljšavah, ki se bo v okviru nadgradnje sistema LoPolis PRO uvedla pred pričetkom šolskega leta 2024/25, saj prehajamo na nadgradnjo informacijskega sistema LoPolis PRO. Dosedanji portal LoPolis sicer še vedno deluje, vendar dostop do njega z obstoječimi podatki ni več mogoč.

Z novim šolskim letom bo sistem LoPolis PRO staršem omogočili samodejno preverjanje vnesenih kontaktnih podatkov staršev. Novost so uvedli z namenom večje varnosti komunikacije, skladnosti z GDPR, predvsem pa manjše potrebe po ročni administraciji. Dostopne podatke boste starši prejeli samodejno na kontakt (e-mail ali sms) po zaključenem postopku.

Kdaj in kako bo potekal postopek potrjevanja kontaktnih podatkov si lahko preberete TUKAJ, kjer so vsa navodila.

Da bo uvajanje nadgradnje sistema LoPolis PRO lahkotno stekel tudi za vas starše, so vam pripravili nekaj video navodil:

Za dodatne informacije smo vam na voljo preko običajnih komunikacijskih kanalov. Več odgovorov na vprašanja glede portala, komunikacije s šolo in storitev za starše najdete pod Pogostimi vprašanji na spletnem portalu LoPolis PRO.

LoPolis PRO bo dosegljiv na naslovu https://www.lopolispro.si/.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in razumevanje, saj le skupaj lahko zagotovimo varno in učinkovito komunikacijsko okolje za naše otroke.

Hvala za razumevanje!

Morda vam bo všeč tudi...