Skoči na glavno vsebino

FOTOGALERIJA 2024/2025

Na dan slovenskega športa smo izvedli evropski športni dan za učence od 6. do 9. razreda. Učenci in učenke so se pomerili v atletskem četveroboju in igrah z žogo ter loparji. Najboljši trije učenci in učenke v četveroboju (met vortexa, kros, skok v daljino in tek na 60m) bodo prejeli medalje. Čestitke vsem sodelujočim!

JAŠA, VID IN NJEGOŠ v studijska snemanja kviza Male sive celice! V četrtek, 19. 9. 2024, se je ekipa naše šole udeležila še ustnega dela predtekmovanja v kvizu Male sive celice, saj je bila na pisnem predtekmovanju prva v regiji Ljubljana-mesto. Gostila nas je Osnovna šola Franceta Bevka. Fantje so suvereno odgovarjali na vprašanja voditeljice, premagali OŠ Majde Vrhovnik in se tako uvrstili med štiri ekipe s področja Ljubljane-mesto, ki bodo s tekmovanjem v znanju nadaljevale v studiu RTV Slovenija. Čestitamo! Pohvalo za trud in znanje prejmejo še Svit, Martin in Damjan, ki so bili po pisnem predtekmovanju na tretjem mestu v regiji. Mentorica MSC: Vesna Farkaš

V torek 17. septembra smo se na stadionu v Šiški udeležili ekipnega atletskega prvenstva Ljubljane za starejše učence in učenke. Dora Petrovska je v suvanju krogle osvojila odlično drugo mesto, Din Šerkić prav tako v suvanju krogle šesto mesto, Lučka Kobal, ki je tekmovala s starejšimi učenkami je v teku na 300m osvojila odlično osmo mesto in Luka Jurčevič je v cilj teka na 300m pritekel z devetim časom. Čestitke vsem nastopajočim!

CŠOD Čebelica (Dolenja vas pri Čatežu) od 11. do 13. 9. 2024

CŠOD Čebelica (Dolenja vas pri Čatežu) od 9. do 11. 9. 2024

Vsak dan je lahko lep, še posebej takrat, ko prvič prestopiš šolski prag kot šolar. To so danes doživeli naši prvošolci, ki so se z rumenimi rutkami, ob spremstvu učiteljic in himne Lili in Bine, sprehodili mimo sprevoda naših pogumnih drugošolcev. Ogledali so si lutkovno predstavo Kužek in muca ter se za zaključek posladkali s slastnim kosom torte. Iskrica sreče v očeh otrok je znak, da taki dnevi v življenju niso zgolj lepi, temveč tudi čarobni. Dragi prvošolci, srečno na poti radovednosti in novih spoznanj.