6. A – Diana RUTAR
DAN/od-do PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
0 7.30-8.15 RU
1 8.20-9.05 SLJ  TJA MAT TIT/GOS  ŠPO
2 9.25-10.10  GEO  SLJ  TJA  TIT/GOS  NAR
3 10.30-11.15  MAT  ŠPO  SLJ  TJA  TJA
4 11.20-12.05  LUM  MAT  NAR  MAT  ZGO
5 12.10-12.55  ŠPO  TIT/GOS  GUM  SLJ  SLJ
6 13.00-13.45  TIT/GOS  TJA NRA/NUM/N2N
7 13.45-14.30  NTE/NŠP/N2N
6. B – Tanja KOGOJ
DAN/od-do PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
0 7.30-8.15
1 8.20-9.05 SLJ TJA TIT/GOS SLJ TJA
2 9.25-10.10  LUM  SLJ  TIT/GOS  NAR  ŠPO
3 10.30-11.15  GEO  NAR  TJA  MAT  MAT
4 11.20-12.05  ŠPO  ŠPO  GUM  ZGO  SLJ
5 12.10-12.55  TIT/GOS  MAT  MAT  TJA  SLJ
6 13.00-13.45 TIT/GOS  TJA NRA/NUM/N2N
7 13.45-14.30  NTE/NŠP/N2N  RU
7. A – Jernej GLASER
DAN/od-do PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
0 7.30-8.15 NI1 NI1 RU
1 8.20-9.05  MAT MAT  MAT GUM  SLJ
2 9.25-10.10  ZGO  ŠPO  SLJ  TJA  GEO
3 10.30-11.15  TJA  DKE  NAR  TJA  NAR
4 11.20-12.05  SLJ  SLJ  GEO  MAT  NAR
5 12.10-12.55 LUM  ZGO  TIT  ŠPO  TJA
6 13.00-13.45  SLZ  TIT  UBE  RAD/IŠP
7 14.15-15.00  LS1/IŠP  ONA/IŠP  ŠZZ
7. B – Milojka BADALIČ
DAN/od-do PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
0 7.30-8.15 NI1 RU
 1 8.20-9.05  TJA NAR ŠPO NAR  NAR
 2 9.25-10.10  SLJ  ZGO  SLJ  MAT  MAT
 3 10.30-11.15  MAT  TJA  GEO  SLJ  ŠPO
 4 11.20-12.05  GEO  DKE  MAT  TJA  TJA
 5 12.10-12.55  ZGO  SLJ  LUM  TIT  GUM
6 13.00-13.45  SLZ  FIL1  TIT/UBE  RAD/IŠP
 7 14.15-15.00  LS1/IŠP  ONA/IŠP  ŠZZ
8. A – Nevenka ŠUŠTERŠIČ
DAN/od-do PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
0 7.30-8.15 TJA 1. sk.  TJA 1. sk. TJA 2. sk.
1 8.20-9.05  TJA 2. sk. TIT/LUM TJA 1. sk.  TJA 2. sk. SLJ 3. sk./MAT 1. sk.
2 9.25-10.10 KEM  TIT/LUM BIO  GUM SLJ 1. sk./MAT 3. sk.
3 10.30-11.15 SLJ 1.sk./MAT 3.sk. SLJ 1. sk./MAT 3. sk. SLJ 3. sk./MAT 1. sk.  FIZ DKE
4 11.20-12.05  SLJ 3. sk./MAT 1. sk. SLJ 3. sk./MAT 1. sk. SLJ 1. sk./MAT 3. sk.  KEM ŠPO
5 12.10-12.55 FIZ ZGO GEO  ZGO GEO
6 13.00-13.45  ŠPO SLZ FIL1 NI2 RAD
7 14.15-15.00 LS2 NI2 RU/ONA/IŠP ŠZZ
8. B – Brigita HORVAT
DAN/od-do PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
0 7.30-8.15  RU  TJA 1. sk./TJA 3. sk. TJA 1. sk.
 1 8.20-9.05  KEM TIT/LUM TJA 1. sk./TJA 3. sk.  TJA 3. sk. SLJ 3. sk./MAT 2. sk.
 2 9.25-10.10 ŠPO TIT/LUM ŠPO FIZ SLJ 2. sk./MAT 3. sk.
 3 10.30-11.15 SLJ 2. sk./MAT 3. sk.  SLJ 2. sk./MAT 3. sk. SLJ 3. sk./MAT 2. sk.  GEO GUM
 4 11.20-12.05  SLJ 3. sk./MAT 2. sk. SLJ 3. sk./MAT 2. sk. SLJ 2. sk./MAT 3. sk.  ZGO DKE
 5 12.10-12.55  ZGO FIZ  KEM BIO
6 13.00-13.45  BIO SLZ FIL1  NI2 RAD
7 14.15-15.00 LS2 NI2 IŠP ŠZZ
9. A – Nives ZAVODNIK
DAN/od-do PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
0 7.30-8.15 ŠPO RU
1 8.20-9.05 FIZ SLJ 1. sk./SLJ 2. sk. SLJ 1. sk./SLJ 2. sk. MAT 1. sk./MAT 2. sk. ZGO
2 9.25-10.10 MAT 1. sk./MAT 2. sk. GEO MAT 1. sk./MAT 2. sk. GEO TJA1. sk./TJA 2. sk.
3 10.30-11.15 KEM MAT 1. sk./MAT 2. sk. FIZ BIO SLJ 1. sk./SLJ 2. sk.
4 11.20-12.05 BIO TJA1. sk./TJA 2. sk. TJA1. sk./TJA 2. sk.  SLJ 1. sk./SLJ 2. sk. GUM
5 12.10-12.55 SLJ 1. sk./SLJ 2. sk. ŠPO KEM ZGO LUM
6 13.00-13.45  NI3/MD9/ROM NI3 RAD
7 14.15-15.00 LS3  IŠP IŠP ŠZZ

(Visited 524 times, 33 visits today)