Pozdravljeni!

Prvi teden učenja na daljavo je za nami. Po začetnih težavah imam občutek, da smo vsi ugotovili, kako stvar deluje in da ni več večjih težav pri malo drugačni šoli. Učenci ste pridni in delate naloge, starši so pridni in vam pri tem pomagajo, če rabite pomoč. Vsi se trudimo po najboljših močeh.

Ta teden je zunaj mrzlo in nas sonček ne vabi preveč na igrišča, kamor pa vemo, da v dani situaciji sploh ne smemo. Kakšen sprehod, da se malo razgibamo in nadihamo svežega zraka, to pa lahko. Zato si pa naredimo lepe dni v stanovanju … mamicam pomagajmo pri čiščenju in drugih gospodinjskih opravilih, potem pa se potrudimo, da bo teden, ko praznujejo mamice svoj dan, še lepši: narišemo ali naredimo kakšno rožico, morda kakšnega ptička ali kaj podobnega, da bo pomlad in veselje tudi v vaših domovih.

Skupaj gremo naprej. Z dobro voljo in mislijo na to, da se spet srečamo v šoli, kjer se boste spet srečali s prijatelji in se spet brezskrbno igrali.

Do takrat vam pa učitelji PB kličemo … ostanite doma in ostanite zdravi!!!

Lep pozdrav, učiteljica Helena Keber

TEDENSKE KRATKOČASNICE OD 23. DO 27. MAREC 2020