Zaželjeno je, da vsak učenec obiskuje en krožek, kjer se lahko sprošča in razvija svoje sposobnosti ter interese. Vključitev v interesno dejavnost je prostovoljna, vendar pa pričakujemo, da jo bo učenec po prijavi obiskoval ves predvideni čas.

JEZIKOVNO-UMETNOSTNO PODROČJE IZVAJALEC DAN, URA
SVET PRAVLJIC (1. r.) Vesna KRAMER SREDA, 12.10 – 12:55
DRAMSKI KROŽEK  (1. – 4. r)

Marjetka M. DERLINK

Vesna KRAMER

ČETRTEK, 13:00 – 13:45
LIKOVNI KROŽEK (2. r.) Tanja KOGOJ PETEK, 13:45 – 14:35
LIKOVNI KROŽEK (3. r.) Tanja KOGOJ SREDA, 13:00 – 13:45
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (2. in 3. r.) Andreja KOZLEVČAR TOREK, 13:00 – 13:45
OTROŠKI PEVSKI ZBOR (4. in 5. r.) Andreja KOZLEVČAR SREDA, 13:00 – 13:45
MLADINSKI PEVSKI ZBOR (6.–9. r.) Andreja KOZLEVČAR ČETRTEK, 7:30 -8:15
UČENJE UČENJA (5. r.) Alenka BALON ČETRTEK, 13:00 – 13:45
BRALNE TEHNIKE (5. R) mag. Vanja SORJAN ČETRTEK, 13:00 – 13:45
BRALNE ZNAČKE (SLO, NEM, ANG, IT) različni mentorji do aprila
WSC (6. – 9. r) Tjaša MILIJAŠ TOREK, 13:00 – 13:45
KLEPETALNICA (4. – 6. r) Zvonka V. PRISLAN PETEK, 13:00 – 13:45
BRANJE JE KUUL (2. – 3. r) Zvonka V. PRISLAN SREDA, 13:00 – 13:45
DRUŽBOSLOVNO PODROČJE IZVAJALEC DAN, URA
VESELA ŠOLA (4.–9. r.) Vikica H. ZIBELNIK Po dogovoru
KNJIŽNIČARSKI KROŽEK (4.–9. r.) Barbara KORITNIK PONEDELJEK in ČETRTEK, 13:00 – 13:45
DRUŽABNE IGRE (2. r.) Maja NOVAK PONEDELJEK,  13:00 – 13:45
ORIGAMI USTVARJALNICE (2.–3. r.) Tia S. DONČIČ SREDA, 13:00 – 13:45
MALE SIVE CELICE (7.–9. r) Vesna FARKAŠ Po dogovoru
GEOGRAFSKI KROŽEK (6. – 9. r) Aleš BOBEK Po dogovoru
ZGODOVINSKI KROŽEK (6. – 9. r) Jernej GLASER Po dogovoru
NARAVOSLOVNO–TEHNIČNO PODROČJE IZVAJALEC DAN, URA
ŽABICE RAZISKUJEJO  1 (1. r.) Diana  RUTAR PETEK, 13:00 – 13:45
ŽABICE RAZISKUJEJO  2 (2.–3. r.) Diana  RUTAR PETEK, 12:10 – 12:55
TREMO OREHE (2.–3. r.) Helena PEGAN TOREK, 7:30 – 8:15
SPRETNI PRSTKI (1. r) Nataša T. ERŽEN PONEDELJEK,  12:10 – 12:55
MATEMATIČNI BISTROUM (4.– 5. r.) Vesna HAREJ PETEK,  13:00 – 13:45
LOGIKA/RAZVEDRILNA MATEMATIKA (6. – 9. r) Vesna HAREJ PONEDELJEK,  13:00 – 13:45
MLADI RAZISKOVALEC (6. – 9. r) Vesna HAREJ Po dogovoru
RAČUNALNIŠKO OPISMENJEVANJE (3. r) Barbara ERŽEN ČETRTEK,  13:00 – 13:45
TEHNIČNE DELAVNICE (4. – 9. r.) Brigita HORVAT SREDA, 13:00 – 14:30
ELEKTRONIKA Z ROBOTIKO (6.–9. r) Brigita HORVAT TOREK, 7:30 – 8:15
ŠAH dr. Lucija ŽELJKO PETEK,  13:00 – 13:45 ali 13.50 do 14.35
ŠPORTNO PODROČJE IZVAJALEC DAN, URA
NOGOMET – najmlajši (1. in 2. r.) mag. Danilo DOMINC SREDA, 14:35 – 15:20
NOGOMET – najstarejši (3. r.) mag. Danilo DOMINC SREDA,  13:45 – 14:30
TEČAJNE OBLIKE DELO V PROJEKTIH IZVAJALEC DAN, URA
FONOLOŠKO ZAVEDANJE (2. r) Nataša DACA Po dogovoru
EKO ŠOLA (1. – 9. r.)

Diana RUTAR in

Jernej GLASER

Projektno delo, akcije

ŠOLSKA SKUPNOST IN

ŠOLSKI OTROŠKI PARLAMENT (1. – 9. r.)

Vesna FARKAŠ

Aleš BOBEK

Po dogovoru
PRVA POMOČ (6. – 9. r.) Jurij KALAN Po dogovoru
SLOVENŠČINA ZA TUJCE (1. – 9. r) Helena KEBER Po dogovoru
PLAVALNI TEČAJ–10-urni (1. r. ) MOL – oddelek za šport 4. – 15. 3. 2019, 10:00 – 11:00
PLAVALNI TEČAJ–20-urni (3. r. ) MOL – oddelek za šport 7. – 18. 1. 2019, 12:15 – 13:30
PLESNI TEČAJ za valeto (9. r.) Plesna šola- zunanji Po dogovoru
IZVENŠOLSKE INTERESNE DEJAVNOSTI IZVAJALEC DAN, URA
HRVAŠČINA (1.–3. r.) ter (4.–6. r.) Zunanji sodelavec ČETRTEK, 13:00 – 13:45
PLES Plesna šola Frtavka PONEDELJEK, 13:00 – 14:00
MALA ŠOLA JUDA (1. r – 3.r.) ŠD Mala šola juda TOREK in ČETRTEK, 12:45 – 13:30 ali 13:45 – 14:30
KOŠARKA ZA NAJMLAJŠE (1. – 2. r) Otroška košarkarska šola TOREK , 13:45 – 14:45
KOŠARKA ZA NAJMLAJŠE (dečki 3. – 5. r) Otroška košarkarska šola TOREK, 14:45 – 16:00 in PETEK, 15.25 – 16:15
KOŠARKA ZA NAJMLAJŠE (deklice 3. – 5. r) Otroška košarkarska šola TOREK, 16:00 – 17:00 in PETEK, 14:35 – 15:25
KOŠARKA (mlajše in starejše učenke) ŽKD Ilirija
ODBOJKA ŠOLA ZA DEKLICE ŽOK Šentvid in ŠD Olimp PONEDELJEK, 15:30 – 16:15
KARATE Karate klub FORUM
RITMIČNA PRIPRAVLJALNICA (1. – 5. r.) ŠD ŠPIČKA

PONEDELJEK, 14:35 – 16:05

SREDA, 15:30 – 17:00

NAMIZNI TENIS NTK Ilirija TOREK, 16:15 – 17:00
SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR (1. – 3. r) SD NOVINAR TOREK, 15:30 – 16:15
ŠPORTNA GIMNASTIKA (1. triada) ŠD GIB