Uspehi naših učencev v šolskem letu 2019/2020

Kako uspešni so naši učencu v in dejavnostih, si lahko preberete TUKAJ in oz. pod zavihkom USPEHI NAŠIH UČENCEV v zgornjem glavnem meniju.

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

SLIKE RAZREDOV

Spoštovani starši,

vsi zaposleni v šoli si zelo želimo, da bi se učenci čimprej vrnili v šolske klopi, a to žal še ni mogoče. Zato bo pouk do nadaljnjega še naprej potekal na daljavo. Prosim vas, da še naprej spodbujate učence za šolsko delo, čeprav vem, da je to včasih težko.

Pouk na daljavo je tako kot pouk v šoli obvezen za vse učence. Predvsem je pomembno, da učenci sodelujejo na vseh urah, ki se izvajajo preko videokonferenc. V primeru odsotnosti morate starši te odsotnosti opravičiti.

Zaradi razmer, povezanih s Covid-19, je ministrica za izobraževanje, znanost in šport izdala sklep o ukrepih  za nemoteno opravljanje VIZ dela v tem šolskem letu, ki je dostopen TUKAJ.

Vsa vprašanja v zvezi s poukom naslovite na učitelje oziroma razrednike po elektronski pošti.

V primeru tehničnih težav pišite na barbara.erzen@guest.arnes.si. Če ste v stiski, se lahko obrnete na naši svetovalni delavki na sss os.dravlje@guest.arnes.si.

V novembru smo pričeli s pripravo toplih obrokov, ki jih lahko prevzamete v naši šoli. Za vse informacije v zvezi s tem se obrnite na tajništvo tajnistvo-os.dravlje@guest.arnes.si.

Upam, da se bomo lahko kmalu zopet  srečali v šoli. Do takrat pa ostanimo zdravi in povezani  na  daljavo še naprej.

Lep pozdrav,

dr. Lucija Željko,

ravnateljica

OBVESTILO O MOŽNOSTI IZPOSOJE KNJIG IZ ŠOLSKE KNJIŽNICE

V času pouka na daljavo je možna izposoja knjig iz šolske knjižnice skozi okno knjižnice iz igrišča od 12.30 do 14.30.

OBVESTILA

Pozdrav z Debelega rtiča

19. 9. 2020
    Učenci in učitelji 5. razredov pošiljajo lepe pozdrave z Debelega rtiča. Več pa v spodnji fotogaleriji